Zapraszamy do jednej z naszej siedzib


Biuro Rachunkowe „Magda” ma dwie siedziby, dwa punkty bezpośredniej obsługi klientów – w dogodnej lokalizacji Poznania i Leszna. To zwiększa klientom możliwości kontaktu, jeżeli ci zdecydują się na wizytę w punkcie, co mogą uczynić w dogodnym terminie, w godzinach pracy biura.

Formy kontaktu

Poza bezpośrednim kontaktem w wybranym biurze istnieje możliwość kierowania wszelkich zapytań drogą telefoniczną i mailową.

Aby ułatwić tę czynność, na stronie biura zamieszczono specjalny formularz. Wystarczy podać imię i nazwisko, adres e-mail, temat oraz treść zapytania. Wszelkie pytania zawarte w wiadomości są rozpatrywane w możliwie najkrótszym czasie.

Pracownicy biura odpowiadając na pytania klientów, przesyłają treść zawierającą najważniejsze dla klientów dane. Udzielają odpowiedzi na pytania, które dotyczą zakresu świadczonych przez biuro usług rachunkowych, a także możliwej współpracy w zakresie obsługi księgowej.

Wspierają swą wiedzą i doświadczeniem w poszukiwaniu odpowiedzi na zagadnienia, jakich nie poruszono w treści, do której prowadzą linki zamieszczone na stronie biura.

Priorytetem Biura Rachunkowego „Magda” jest komfort klienta i rzetelne jego poinformowanie. Jeżeli masz jakieś pytania, skontaktuj się z biurem, które udzieli Ci wyczerpującej odpowiedzi! Wypełnij formularz zamieszczony na stronie, napisz wiadomość e-mail, skontaktuj się telefonicznie lub udaj się na rozmowę do jednego z biur w Lesznie bądź w Poznaniu.

Sprawdź, na jaką pomoc ze strony specjalistów możesz liczyć, jeszcze nie będąc ich klientem.