Linki

B iuro Rachunkowe „Magda” istnieje na rynku od wielu lat. Świadczy usługi księgowe w szerokim zakresie. Stale poszerza wiedzę i umiejętności swoich pracowników, ale nie tylko, by wykonywać powierzone zadania na najwyższym poziomie, ale by również móc doradzać klientom i odpowiadać na ich, czasem naprawdę złożone i trudne pytania.

Często w zapytaniach klientów pojawiają się zagadnienia poruszane także w treściach publikowanych na stronach rządowych, instytucji publicznych i państwowych. Dlatego biuro w swojej wizytówce zamieszcza przydatne i tylko wartościowe linki odsyłające do tych stron. Ich treść może okazać się bardzo pomocna w poszukiwaniu odpowiedzi na wszelkie pytania i wątpliwości.

N ależy podkreślić, że odnośniki te prowadzą do stron, które zawierają wyłącznie pewne i potwierdzone informacje. Dzięki temu osoby zainteresowane wybranym tematem, czy zagadnieniem, mogą samodzielnie odnaleźć odpowiedź na swoje pytania i informacje, jakich potrzebują.

L ista przydatnych stron jest całkiem długa i zapewne będzie się jeszcze wydłużać, ale z uwagi na to, że nie zawsze strony te gwarantują wyczerpujące odpowiedzi i w ich treści czasem brakuje szczegółów, pracownicy biura z przyjemnością udzielą dodatkowych wskazówek i porad w oczekiwanym zakresie. Dlatego też zapraszają do kontaktu mailowego, telefonicznego lub bezpośredniego w wybranym biurze.